Apklausa ETSY pardavėjams

Jeigu savo brando nepardavinėji per ETSY, spausk čia

NEMOKAMI resursai tavo kūrybiniam verslui

FB grupė „Mano ETSY sėkmė”

Jeigu galvoji, kad esi viena šiame kelyje, tai noriu nudžiuginti, tikrai ne. Šioje grupėje diskutuojame, užduodame klausimus, sprendžiame problemas kartu su kitais ETSY pardavėjais! Prisijunk ir TU!

Prisijungti

Instagram paskyra @dovilemike

Šoje paskyroje praktiškai kas dieną keliu info aktualią būtent kūrybiniams verslams: brandingas, marketingas, pardavimai, mano patirtys ir ekspermentai, kurie padės tavo brandui pakilti į aukštesnį lygį! Svarbiausia, apie tai kalbu labai paprastais žodžiais ir kasdieniniais pavyzdžiais.

Pažiūrėti

Asmeninės žinutės

Jeigu tau kyla kažkokių klausimų skaitant mano postus, jeigu užstrigai savo ETSy kelionėje, tikrai drąsiai rašyk man DM žinutę instagrame, arba tagink mane Facebook grupėje! Tu tikrai manęs netrukdai, tam šie kanalai ir buvo sukurti! 

Pirmyn

Labas, aš esu Dovilė

Marketinge ir el. prekyboje dirbu jau 11 metų. Dalį iš jų dirbau kaip samdoma marketingo specialistė, freelancerė ir pan. Tačiau jau 7 metus prie viso šito gėrio kuriu ir savo kūrybinius verslus.

Vieni jų buvo ETSY, kitus pramušinėju be ETSY, todėl, tikiu, kad sukaupiau įdomios ir aktualios patirties kitiems kūrėjams.

Jau turbūt 4 metus vedu ETSY seminarus, bendrauju, konsultuoju gyvai ir, prisipažinsiu, nuo to absoliučiai kaifuoju! Jūsų idėjos, kūrybiškumas, vidinės vibracijos mane verčia mokytis ir domėtis ( nu kad turėčiau ką įdomaus papasakoti), dirbti ir ekspermentuoti savo versluose (vėlgi, kad tūrėčiau gerų įžvalgų ir patarimų kas veikia, o kas nelabai), o jūsų atsiliepimai ir komentarai kad „gavau pirmą užsakymą ar naują didmenos klientą” labai motyvuoja ieškoti būdų, kaip galėčiau tai daryti dar geriau. 

Todėl ši anketa ir atsirado! Labai ačiū, kad skiri jai porą minučių!